Reklam
Reklam

Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu Bülteni ( 19-03-2019 )

Yol Durumu Reklam
1TEM Otoyolunun Kurtköy Kavşağı-Pendik Tersane Kavşağı arası bağlantı yolu üzerinde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım TEM Bağlantı Tüneli Doğu Tüpünden 2 şerit gidiş 2 şerit geliş olarak saglanmaktadır.(05.03.2019-05.09.2019)
2Niksar-Reşadiye yolunun 37-39. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle, yol trafiğe kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
3Göksun-Elbistan yolunun 5-25. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Gemlik-Bursa yolunun 32-34. km'leri arasında Dürdane Köprülü Kavşak çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
5Akseki-Manavgat yolunun 2-12. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Beyşehir-Isparta yolunun 24-29. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7Torul-Gümüşhane-Bayburt yolunun 54-56 ve 60-63.km'leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak tek şeritten sağlanmaktadır.
8İstanbul - İzmit yolunun 18-19.km.sinde Dilovası Kesimi Kuzey Marmara Otoyolu Kavşak Kolu yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Seydişehir-Bozkır yolunun 6-16. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
10Ankara-Konya yolunun 1-2. km'leri arasında, Gölbaşı şehir geçişi alt geçidi yapım çalışmaları nedeniyle bu kesimde bölünmüş yolun Ankara - Konya istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
11Torbalı-Ödemiş-Kiraz Devlet Yolunun 5-9km.leri arasında bölünmüş yol çalışması devam etmekte olup, trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!