Reklam
Reklam
Prima! Sen Hep Bildiğimiz Gibiymişsin!
Nigar Sarıbaş

Prima! Sen Hep Bildiğimiz Gibiymişsin!

Bu içerik 530 kez okundu.
Reklam

Çiş yapılır da popo nasıl kuru kalır?


Tabi ki Prima ile. Prima bize güzel bir jest yaptı ve Prima Bebek Şenliğine davet etti. Bir gece öncesinden Ceyda’ya nereye gideceğimizi, orada neler yapabileceğimizi anlattık. Bana gelen mailde etkinlik programı yazılmıştı. Sabah kahvaltıdan sonra hızlıca ve özenli bir şekilde hazırlanarak gittik Zorlu Center’ a.


Son derece organize olunmuş bir karşılama bizi bekledi. Girişte Erikli su standları, Cappy meyve suları ve Dominos Pizzalar ikram edildi. Daha bunları almaya çalışırken Prima görevlileri hediyelerle dolu bir karton çantayı güler yüzleriyle ellerimize tutuşturdular. Ceyda ortamdan biraz ürktü sanki. Kucağıma gelmek istedi. Ahh şu güven duygusu… Ellerim dolu, bir de kucağımda Ceyda. Neyse ki eşim yetişti yardımıma. İlerleyelim dedik bir de baktık ki Tupper’ cılar. Hemen hediyelerini ve ürün tanıtım broşürlerini verdiler. Teşekkür ettik ve ürünlerinden ne kadar memnun olduğumuzu ve hala kullandığımızı anlattık. En sonunda Prima etkinliklerine ulaştık.
 

Küçük küçük açık odacıklar oluşturmuşlar. Her bir odada ayrı etkinlik yapılıyor uzmanlar eşliğinde. Bir oda da çok sevdiğim, Acıbadem Maslak Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Yardımcı Doçent Doktor Müjde Arapoğlu Kanal34’e röportaj veriyor ve soruları cevaplıyor. Bir oda da beşikte  bebek uyuyor, bir oda da anneler bebeklerine egzersiz yaptırıyor, bir odada bebeklerin bezi Prima ile değiştiriliyor, bir odada ise çocuk etkinlikleri yapılıyor. Hediyeler, çekilişler çeşit çeşit…
 

Artık gitme vaktimiz geldiğinde ellerimizde dolu dolu hediyelerle döndük. Ceyda’ ya çifter çifter dans eden köpekçikler, peluşlar verdiler. Ceyda’yla güzel bir gün geçirdik.

Teşekkürler Prima…  

 

Nigar Sarıbaş

Eğitim Sorumlusu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!