Reklam
Reklam
escort istanbul
Kamerun’da İş Durumu
Adamu Sali

Kamerun’da İş Durumu

Bu içerik 1436 kez okundu.
Reklam

ICT İslami banka odaklı resmi yılı 20 Şubat 2015  için, Kamerun'lu bankakurumu 'Afriland İlk Bankası ' ve ICT İslami finans,  müşterileri için yüksek kredi onayı ve bağış toplama hedefleri koydu.
 

Afriland İlk Bankası, İhtisas Maliye bankanı Direktörü Youssoufa Bouba; hedefi; ‘ İslami kontrol hesapları 3 milyar dolar ulaştırmak." açıklamasında bulundu.
 

Youssoufa Bouba Kamerun’da, nüfusun yüzde 20’si bankanın Uluslararası Kalkınma Derneği tarafından sağlanan özel sektör desteğiyle sağlanmaktadır. Bu hedef Kamerun’da (kurumun hedef pazarı), Müslüman nüfusun büyüklüğüne bağlıdır. 

 

 

25 Şubat 2015 tarihinde düzenlenen yazılı ortak açıklamada; Kamerun'un Ekonomi ve Maliye Bakanları hükümeti ile imzalanan "Plan sözleşmeleri" ile "rehabilitasyon kaynakları" 31 kamu kurumu ve kuruluşların bir liste yayınladı.

Bu şirket ve kuruluşların 30 milyar dolar toplam tahsisi alınacağı bildirildi.
 

Ulusal Bağış Veteriner Laboratuarı (Lanavet) için, 100 milyon dolar gelen ve aralığı 6 milyar dolar Kamerun Su ürünlerine kamu hizmetleri (Camwater), içme suyu altyapısının inşaası ve bakımından sorumlu devlet varlık için;

Sektörler (tamamlanmamış):

Sağlık: 10 milyar dolar

Su: 6 milyar dolar

Tarım: 6 milyar dolar

İnşaat: 3,5 milyar dolar

 

Kamerun Yurtiçi gaz tüketimi Malloum Bra adındakı depoları, Kamerun Petrolleri (SCDP) ile depo şefi, ülkenin ana petrol ürünleri depolama tesisi göre, 2013-2014 tarihinde, 60.000-90.000 metre ton yükselmiştir. Malloum Bra depo tüketimi artışı bir yıl içinde yüzde 14 artış göstermiştir.

 

2014 boyunca, Royal Air Maroc Kamerun'lu, piyasada 40.000 yolcu uçtu. Bu İmad Ghanem'in tarafından gözlendi. Havayolunun Afrika Direktörü Douala, Royal Air Maroc 10 yıl önce ilk Kamerun'lu iniş yaptı. 

2014 yılının ilk yarısında Havacılık Kurumu'nun verilerine göre, Royal Air Maroc yolcu geldikten veya Kamerun’dan kalkan sadece yüzde 4 yolcu taşıyan, Kamerun'un en büyük 8'inci havayolu oldu.
Fas havayolları, Air France (% 22), Camair Co (% 13), Brussels Airlines (% 11), Ethiopian Airlines (% 8), Askı ve Türk Hava Yolları (7% her biri), ve Kenya Airways (% 5) takip etti.

 

Nitekim, iş yaratma sürecine dahil tüm idari kurumları temsil eden bu merkezlerin lansmanı ile, 33.000 şirket 72 saat veya daha az, 2010 den günümüze kadar oluşturulmuştur.
Bu son zamanlarda Kamerun başkentinde düzenlenen en son CFC bilgisidir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!