Reklam
Reklam
SABRIN SONU TEŞVİK
Hakan KAMİLÇELEBİ

SABRIN SONU TEŞVİK

Bu içerik 240 kez okundu.
Reklam

Şimdiler de de teşvik moda, herkesin ağzında bir teşvik var onda ver buna da var havada var karada var maşallah bizde herşeye teşvik var. İnsanlar sırf teşvik var diye destek var diye iş yapası geliyor yapsak mı acaba diye bir soru çıkıyor ortaya. Bu soru çok tehlikeli neden mi ?

Devlet ekonomik çarkını döndürmek için girişimci arayışına girdi. Girişimci derken burda şu var nitelikli girişimci arıyoruz ne yaptığını bilen ve kullanıcağı araç gereçleri doğru kullanıp başarıya ulaşabilecek girişimciler. Bizdeki mantık evde otururken teşvik varmış destek varmış diyip hadi iş yeri açtık destek verdi devlet diye sadece ev yerine kafe açalım orda otururuz düşüncesi değil bizim aradığımız.

Bize gereken aradığımız girişimci o işe başlamayı düşünen ve maddi sorular dan ötürü bu hayalini gerçekleştirememiş insanlar yani bunu vermek içinde devlet bazı evraklar istiyor bu evrakların mantığı da gerçekten yapabiliyor mu veya gerçekten yaptımı sorularının caveplarını veren evraklar. Doğru insana gerçekten faydalı seyler yapıp ekonomiyi canlandıracak insalara veya firmalara vermek önemli Teşvikleri.

 

Burda ayıklama kriteri olarak bir kriter daha var süre çoğu insan burda vazgeçiyor teşvik almaktan 1 yıl sonra almak bana ne faydası olacak diyip vazgeçenler de hiç azımsamayacak sayıda bu yüzden sabrın sonu TEŞVİK...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!