Reklam
Reklam
escort istanbul

Türkiye Sağlık Turizmi Derneği'nin Yöneticileri Rekabete Hazırlıyor.!

Sağlık Bakanlığının desteği ile kamu ve özel sektör hastanelerinde görev yapan üst, orta düzey yöneticiler ve sağlık turizmi birim sorumluları için "Sağlık Turizmi İşletmeleri Yönetimi" eğitimi verecek.

Türkiye Sağlık Turizmi Derneği'nin Yöneticileri Rekabete Hazırlıyor.!
Türkiye Sağlık Turizmi Derneği'nin Yöneticileri Rekabete Hazırlıyor.! admin
Bu içerik 315 kez okundu.
Reklam

Proje Koordinatörlüğünde Atılım Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dilaver Tengilimoğlu'nun olacağı eğitim, 10-15 Eylül 2018 tarihlerinde Alba Otel Ankara'da gerçekleşecek.

AMAÇ SAĞLIK TURİZMİNDEKİ YETKİNLİĞİN ARTTIRILMASI

Eğitim ile birlikte sağlık turizm işletmelerinde çalışan üst düzey yöneticilerin, sektörün değişen koşullarına karşı ayak uydurması ve yetkinliğin arttırılması planlanıyor. Proje Koordinatörü Prof. Dr. Dilaver Tengilimoğlu, projenin temel amacını şu şekilde açıkladı, "Sağlık Turizmi alanında her geçen gün sertleşen rekabet ortamına ayak uydurabilmeleri için gerçekleşen tüm yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olmaları ve yetkinliklerini sağlamlaştırarak kurumlardaki etkinliğin ve verimliliğin arttırılmasına katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Daha önce verdiğimiz eğitimlerle sektöre büyük yarar sağladık. Yine bu eğitimimiz ile birlikte sağlık turizminin gelişimine katkı yapacağımıza inanıyoruz"

BİLGİ İÇİN İZLENECEK YOL

Eğitim için ayrıntılı bilgi için Türkiye Sağlık Turizmi Derneği Koordinatörü Buket Güçyetmez'e 0312 431 6417 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz. Ayırca saglikturizmi@gmail.com adresine mail yoluyla ulaşarak da bilgi edinebilirsiniz.

#devletdestekleri #ihracat #ithalat #ekonomibakanlığı #goldatlantic #igeme #muratışık #sağlıkturizmi #işletme
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!