Reklam
Reklam

İstanbul Kids Fashion Fuarı, 4.550 ziyaretçiyi ağırladı.

35. Uluslararası İstanbul Kids Fashion-Bebek Çocuk Hazır Giyim ve Aksesuarları Fuarı, 17-20 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde 72 ülkeden 4 bin 550 uluslararası ve ulusal profesyonel ziyaretçi ve 156 markayı ağırladı.

İstanbul Kids Fashion Fuarı, 4.550 ziyaretçiyi ağırladı.
İstanbul Kids Fashion Fuarı, 4.550 ziyaretçiyi ağırladı. admin
Bu içerik 228 kez okundu.
Reklam

Fuarın organizatörü UBM'den yapılan açıklamaya göre, 2018 Sonbahar-Kış Bebek Çocuk hazır giyim koleksiyonlarının vitrine çıktığı İstanbul Kids Fashion- Bebek Çocuk Hazır Giyim ve Aksesuarları Fuarı'na en çok ziyaretçi, soğuk ülkeler Rusya ve Ukrayna ile kış mevsiminin de yaşandığı sıcak ülkeler Cezayir, Libya ve Irak'tan geldi.

17-20 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen fuarda bebek giyim, çocuk giyim, abiye giyim, mobilya ve ev tekstili, ayakkabı, çorap, çamaşır ve aksesuarları yer aldı.

Fuar kapsamında, Nişantaşı Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü tarafından ‘Türkiye'de Kadın Girişimciler Zirvesi’ düzenlendi.

Nişantaşı Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tekstil ve Tasarım Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Çiğdem Koçak'ın moderatörlüğünü üstlendiği zirveye kraliyet ailelerine özel kumaşlar tasarlayan dünyaca ünlü sanatçı Fırat Neziroğlu, giyilebilir çantanın mucidi tasarımcı Esin Öney Nayır, endüstri mühendisi girişimci Bahar Yıldırım konuşmacı olarak katıldı.

Fuardaki bir başka etkinlik ise Türkiye'de ilk kez İstanbul Kids Fashion Fuarı’nda sergilenen Tarihte Çocuk Modası Fotoğraf Sergisi oldu.

1900'lü yıllardan 1980'li yıllara uzanan bebek, çocuk modası Türkiye, ABD, İtalya, İngiltere ve Almanya'dan derlenen sokak ve stüdyo fotoğrafları kullanılarak yansıtıldı. Ayrıca 35. İstanbul Kids Fashion Trend Alanı'nda, katılımcıların en son trend sonbahar/kış kreasyonuna ait bebek-çocuk hazır giyim ve aksesuarları, bebek-çocuk abiye giyimi ürünleri sergilendi.

#fuar #ihracat #ithalat #igeme #muratışık #goldatlantic #gateoftec
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!