Reklam
Reklam
escort istanbul

AGROEXPO 2019 yılına damgasını vuracak gibi.

Bu sene 60 ülkeden 875 katılımcı firmayı 332 bin ziyaretçiyle buluşturan Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın dört büyük tarım fuarı arasındaki 'Agroexpo' Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 07-10 Şubat 2019 tarihleri arasında Türk tarımını dünya tarımı ile 14’üncü kez bir araya getirecek.

AGROEXPO 2019 yılına damgasını vuracak gibi.
AGROEXPO 2019 yılına damgasını vuracak gibi. admin
Bu içerik 291 kez okundu.
Reklam
2005 yılından bu yana tarımın başkenti İzmir’de düzenlenen ve dünya çapında başarılara imza atan Agroexpo, 2018 yılında 500 milyon doların üzerinde iş hacmi yaratarak sektörün lider fuarı olmaya devam etti. 2019’da 15 holde, 130 bin metrekare alanda düzenlenecek olan Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı; 14’üncü yılında yurtdışından önemli üreticiler, tarım ve hayvancılık firmaları, yerli ve yabancı traktör üreticileri başta olmak üzere tüm sektör temsilcilerini Fuar İzmir’de ağırlayacak.
 
EKONOMİYE CAN VERECEK
 
Orion Fuarcılık ev sahipliğinde düzenlenecek olan tarımın bu en iddialı zirvesinde, yine ulusal ve uluslararası seçkin firmalar, tarım sektörü profesyonelleri ile bir araya gelecek. Her yıl olduğu gibi 2019 yılında da düzenlenecek olan yurtdışı alım heyetleri ve ikili görüşmeler projeleri, büyük bir iş hacmi yaratarak yalnızca bölge ekonomisine değil tüm Türkiye ekonomisine can verecek.
#2019 #2023 #recep #igeme #muratışık #goldatlantic #gateoftec #tarım #ekonomi #ekonomibakanlığı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!