Reklam
Reklam
escort istanbul

EMAC MÜHENDİSLİK YÜZ YILIN SORUNUNA FARKLI BIR ÇÖZÜM VE BAKIŞ AÇISI GETIRMEK IÇIN ÇALIŞIYOR

“Türkiye de enerji verimliliği , dönüşümü, ve kullanımının optimizasyonunu düşünerek sisteme entegre çözüm üretmek için kurulan tek danışmanlık şirketi özelliği taşımaktadır.”

EMAC MÜHENDİSLİK YÜZ YILIN SORUNUNA FARKLI BIR ÇÖZÜM VE BAKIŞ AÇISI GETIRMEK IÇIN ÇALIŞIYOR
EMAC MÜHENDİSLİK YÜZ YILIN SORUNUNA FARKLI BIR ÇÖZÜM VE BAKIŞ AÇISI GETIRMEK IÇIN ÇALIŞIYOR
Bu içerik 1050 kez okundu.
Reklam

Geleceğin temel konusu, şuan savaşların temel sebebi, kalkınmanın anahtar yatırımı ve üretimin temel gereksinimi enerji ve bunu yönetmek geleceğin temel sorunlarından biridir. Özellikle günümüz temel savaş ve krizlerinin konusu enerji kaynakları iken, tüm dünya enerji ihtiyaçlarına odaklanmışken ülkemizde enerji verimliliği konusunda entegre çözümler geliştiren ve var olan enerjiyi verimli kullanmak çok önemli olmuştur. eMaC işte bu nedenle kurulmuş ve bu sorunu çözen bir danışmanlık firmasıdır.

eMaC Enerji Yönetimi Mühendislik ve Danışmanlık Limited Şirketi, sektörde 20 yılı aşkın tecrübesi ile tesislerinizde enerji sürekliliğini, enerji arz güvenilirliğini ve sürdürülebilirliğini, güç şebekesinde oluşabilecek arızalarda tesislerdeki kayıpları önleyici çözümler, enerji şebekesinin izlenmesi ve kontrolüne yönelik çözümler üzerine faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz, Enerji Yönetimi, Enerji otomasyonu, SCADA Sistemi çözümleri, Dağıtım Merkezleri Otomasyonu, Güç Yönetim Sistemi Tasarımı ve servis hizmetleri üzerine kuruludur. Gömülü zeka uygulamaları ve doğru-gerçek zamanlı bilgileri kullanarak, enerji ağınızın izlenebilirliğini sağlıyor ve enerji arzınızın güvenliğini kontrol altında tutulmasını sağlıyoruz. Otomatik ve uzaktan yönetim işlevleri, koruma-kumanda koordinasyonu üzerinden ve enerjinin sürekliliğinizi en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olacak sistemleri kuruyoruz.

Müşterilerimize özel çözümlerimiz, enerji üretici-tüketicileri ve kullanıcıları için enerji şebekelerinin akıllı yönetimlerini, arızalara karşı tesisleri güvenilir şekilde tutmayı ve kayıp maliyetlerini azaltmayı, kendi üretici kaynağı bululan tesislerde ise sürekli ve sürdürülebilir enerji arzını sağlar. Odak noktamız, müşterilerimizin enerji sürekliliğini, sürdürülebilirliğini ve operasyonel güvenliğini sağlamaktır.

Çözümlerimiz arasında: Güç Yönetim Sistemi (IEC 61850 – GOOSE tabanlı veya geleneksel Yedekli PLC Tabanlı Yük Yönetimi), Kontrol merkezleri için Enerji SCADA sistemleri, Koruma sistemi hesaplamaları ve selektivite, kararlılık analizi, dağıtım merkezleri için RTU’lar, Kesici ve Ayırıcı Kontrolü, Haberleşme tabanlı ağ çözümleri yoluyla tekrar kapama ve anahtarlama işlevlerinin sağlanması bulunmaktadır. Çözümlerimiz yeni tesislere uygun olduğu kadar, halen işletme halinde bulunan mevcut tesislere de uygulanabilir şekilde tasarlanmıştır ve hepsi pekçok farklı üreticilerin ürünlerine tam entegredir.

emac koruma sistemi sistem enerji otomasyonu sistem çözümleri dağıtım merkezi kontrol merkezi goose scada ağ çözümleri
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Manisada Üzüm erken hasat edildi ! Tescilli erken üzümler.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!
Teşvik bilgilendirmeleri tam gaz devam ediyor.!